Meie tööriistad

Pakume enda teenuseid kasutades maailma tasemel tööriistu

Kasutajakäitumise analüüs

Mixpanel

Mixpanel’i abil on võimali koguda kokku iga kasutaja tegevused ning neid analüüsida nii rohujuuretasandilt kui pilvekõrguselt.

Mixpanel võimaldab näha iga individuaalse kasutaja kogu tegevuste ajalugu. Kasutajaid on võimalik segmenteerida ja segmentide kaupa käitumist analüüsida. Käitumise muutust on võimalik vaadelda läbi aja. 

Mixpanel võimaldab väga hästi jälgida iga veebiteenuses tehtud muudatuse mõju kasutajate käitumisele.

Google Analytics

Google Analytics annab üldise ülevaate külastajate erinevate aspektide kohta. Google Analytics vastab küsimustele nagu mis tehnoloogiatega kasutajad veebiteenust kasutavad, mis on parimad turunduskanalid kasutajate võitmiseks, mis on enim vaadatud / kasutatud veebirakenduse võimalused jn.e

 

Auditeerimise tööriistad

Google PageSpeed Insights

Annab ülevaate veebilehe kiirusest ja peamistest kohtadest, mida on võimalik parandada. Tööriist hindab lehte nii mobiili kui ka suure ekraani kasutaja vaatenurgast.

GlockApps Spam Testing Tools

Spam testimise tööriist, mis näidab emailide kohale jõudmise probleeme nii saatmise teenuste kui ka emaili postkasti pakkujate lõikes. 

Monitoorimise tööriistad

Sentry

Sentry annab nii reaalajas kui ka ajaloolise ülevaate rakenduses tekkivatest tehnilistest vigadest. 

Freshping

Freshping jälgib veebirakenduste toimimist ja kättesaadavust. Nii on meie insener esimene, kes probleemist teada saab. Teavitused veebiteenuse maas olemisest tähendab kohest reageermise vajadust.